Vall d’Aro 2011-2015

______________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 2011
Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: C.F. FUTUR DE CASTELLÓ – Castelló de la Plana
2: Deportiva CF de Burgos – 3: SE AEM Lleida
4: CD Palafolls – 5: CdE Farners – 6: O.A.R. Vic

CADETS – Campió: SELECCIÓ DE LA VALL D’ARO
2: CF Cardedeu – 3: UE Fonteta de València – 4: CF Salt
– 5: Inter de Girona (combinat varis clubs) –  6: EF Ter-Brugent d’Amer (Girona)
– 7: C.O. Chateauneuf du Rhone (France) – 8: UE Sant Joan Despí

INFANTILS – Campió: U.E. SANT JOAN DESPÍ
2: EF Sant Feliu – 3: Fundació Salt – 3: CE Fogars de la Selva

ALEVINS (futbol-7) – Campió: E.F. SANT FELIU DE GUÍXOLS A
2: SD Lengokoak B de Donostia / San Sebastián – 3: Fundació FB Calella
– 4: EF Sant Feliu B –  5: EF Gironès-Sàbat – 6: SD Lengokoak C
– 7: SD Lengokoak A – 8: CE Fogars de la Selva

CATEGORIA FEMENINA (SÈNIOR) – Campió: E.F. BONAIRE de Terrassa
2: CF Badalona Femení – 3: Intxaurdi KE de Donostia
– 4: Aro CE – 5: CE Fogars de la Selva

CATEGORIA FEMENINA CADET (SUB.16)
– Campió: INTXAURDI K.E. de Donostia

2: UE Cabanes – 3: Altrincham Colege (England)

____________________________________________________________
____________________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 2012
Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: AC. ST. MARTIN de Montpellier (France)
2: Deportiva CF de Burgos – 3: Selecció de la Vall d’Aro – 4: O.A.R. Vic
5: CF Futur de Castelló 6: Ràcing Blanenc, de Blanes – 7: AD Guíxols
8: CE Farners – 9: EF Ter Brugent – 10: UD Fonteta (València)

CADETS – Campió: E.F. SANT FELIU DE GUÍXOLS
2:EF Ter Brugent – 3: Aro CE – 4: CD Blanes

INFANTILS – Campió: C.D. BLANES A
2: EF Sant Feliu – 3: Cracks de Salt A – 4: Aro CE – 5: CE Farners
6: Daimús CF (València) – 7: CD Blanes B – 8: Cracks de Salt B
9: UD Fonteta (València) – 10: UE Torrelles de Llobregat 11: US Les Mées (France)

ALEVINS (futbol-7) – Campió: ARO C.E.
2: SD Lengokoak2001 A de Donostia – 3: EF Gironès Sàbat – 4: SD Lengokoak2000 A
5: Cracks de Salt – 6: SD Lengokoak2000B – 7: EF sant Feliu A – 8: EF Sant Feliu B
9: EF Gironès Sàbat B- 10: SD Lengokoak2001 B

BENJAMINS (futbol-7) – Campió: SD LENGOKOAK A de Donostia
2: UKS Jedynka Nidzica (Polonia) – 3: EF Sant Feliu – 4: SD Lengokoak B
5: CF Amer – 6: Aro CE

CATEGORIA FEMENINA (SÈNIOR)
– Campió: R.C.D. ESPANYOL DE BARCELONA

2: Aro CE – 3: Atlètic Banyoles

____________________________________________________________
____________________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 2013
Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: ATLÉTICO PERINES de Santander
2: Porriño Industrial CF (Galicia) – 3: Inter de Girona – 4: Selecció Vall d’Aro
5: Deportiva CF (Burgos) – 6: Sagrada Familia Guinardó (Barcelona)
7: AS Mazargues (Montpellier)

CADETS – Campió: PORRIÑO INDUSTRIAL CF (Galicia)
2: EF Baix Ter – 3: EF Ter Brugent – 4: CD La Floresta (Tarragona) – 5: Unió Girona
6: Aro CE – 7: EF Sant Feliu – 8: CE Sant Celoni

INFANTILS – Campió: SC D’AIR BEL (Marseille)
2: CD La Floresta (Tarragona) – 3: Västra Frölunda IF (Suecia) – 4: EF Sant Feliu
5: Can Ginesta Cracks de Salt – 6: Unió Girona – 7: CO St.Pierre “A”
8: CO St.Pierre “B” (illa de Réunion)

ALEVINS (futbol-7) – Campió: EF GIRONÈS-SÀBAT
2: EF sant Feliu A – 3: Unió Girona “A”
– 4: CD Bahia San Agustín (Eivissa) – 4: U.Girona B

CATEGORIA FEMENINA (SÈNIOR)
– Campió: LA JOLLA IMPACT – SAN DIEGO (U.S.A.)

2: Aro CE – 3: Olímpic Malgrat

CATEGORIA FEMENINA (JUVENIL-CADET9 – Campió: ELCHE C.F.
2: CF Torelló – 3: CF Sils – 4: La Jolla Impact – San Diego (U.S.A.)

CATEGORIA FEMENINA (INFANTI-ALEVÍ)
– Campió: RCD ESPANYOL DE BARCELONA

2: Elche CF – 3: CE Sant Celoni – 4: UE Cabanes

____________________________________________________________
____________________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 2014
Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: SELECCIÓ VALL D’ARO
2: Vadillos C.F. – Burgos
3: Deportiva CF – Burgos
4: E.F. Anglès-Ter Brugent
5: E.F. Sant Feliu de Guíxols

INFANTILS – Campió: PALAMÓS (SELECCIÓ COMARCAL)
2: Ginesta Cracks de Vilobí d’Onyar
3: E.F. Baix Ter de Torroella de Montgrí
4: Esc.Pia Sarrià A de Barcelona
5: Esc.Pia Sarrià B de Barcelona

ALEVINS (futbol-7) – Campió: VADILLOS C.F. A de Burgos
2: Aro C.E. de Castell-Platja d’Aro
3: A.D. Guíxols de Sant Feliu de Guíxols
4: Vadillos C.F. B de Burgos
5: Esc.M.F.-Aro C.E.

____________________________________________________________
____________________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 2015
Classificacions finals:

El torneig Vall d’Aro 2015 es va fer només amb tres equips de
CATEGORIA FEMENINA “juvenil-cadet”

Indiana Fire  (USA) – C.F. Torelló 0-0 (guanyador Torelló per penals)
Fundació Grama – Indiana Fire 0-3
C.F. Torelló – Fundació Grama 3-1

Campió del torneig el C.F. TORELLÓ (per penals)