Vall d’Aro 2006-2010

______________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 2006 – Futbol & Vacances
Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: ROCAFORT C.F. (de Rocafort-València)
2: C.F. Camarma de Esteruelas (Madrid) – 3: CF Sant Joan Despí A
4: CE Sagrerenc – 5: CF Sant Joan Despí B – 6: Incresa CER de Molins de Rei

CADETS – Campió: E.F. LA VALL D’UIXÓ (Castelló)
2: CE Sagrerenc de Barcelona – 3: E.M.F. Aro CE
4: CF singuerlín de Santa Colma de Gramenet – 5: AS Brive La Gaillarde (France)
– 6: EF Sant Feliu –  7: CF Sant Cugat – 8: Ciudad Deportiva CF de Burgos
– 9: CD Mont-ras 10: CF Sant Joan Despí

INFANTILS – Campió: SELECCIÓ DE LA SELVA (Girona)
2: CF Patronato (Palma de Mallorca) – 3: EF Sant Feliu de Guíxols
4: EMF Aro CE – 5: CF Sant Joan Despí A – 6: AS Brive La Gaillarde (France)
7: CF Sant Joan Despí B – 8: CF Camarma de Esteruelas (Madrid)

ALEVINS – Campió: E.F. SANT FELIU DE GUÍXOLS
2: C.D. Mont-ras – 3: CF Sant Joan Despí – 4: AMF Aro CE – 5: CE Sagrerenc
6: CF Camarma (Madrid) – 7: EF Sant Feliu – 8: CF Sant Joan Despí B

CATEGORIA FEMENINA (SÈNIOR)
– Campió: INTXAURDI C.F. de Donostia / San Sebastián

2:  Université de Nice (France) – 3: A.E.M. Lleida – 4: CF Camarma (Madrid)
– 5: Aro CE –  6: CD Maurina-Egara de Terrassa – 7: UE Sant Quirze de Besora

CATEGORIA FEMANINA (SUB.16)
– campió: INTXAURDI C.F. de Donostia / San Sebastián

2: Aro CE – 3: CD Maurina-Egara de Terrassa

____________________________________________________________
____________________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 2007 – Futbol & Vacances
Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: A.E. PRAT – (El Prat de Llobregat – Barcelona)
2: CF Camarma de Esteruelas (Madrid) – 3: Deportiva CF (Burgos)
4: CF Don Bosco (Barcelona) – 5: AD Socoenen de Getafe (Madrid)
– 6: Haría CF (Lanzarote)

CADETS – Campió: S.D. AEM de Lleida
2: SD Urola de Zumárraga (Gipúzkoa) – 3: CF La Selva d’Arbúcies (Girona)
4: CD San Roque-Benicalap (València) – 5: CE Sagrerenc
– 6: At. Velilla de Velillas de San Antonio (Madrid) –  7: SD Ariz de Basauri (Bizkaia)
– 8: CF Cardedeu – 9: AS Brive La Gaillarde (France) – 10: CF Parets
11: Burriana FB (Castelló) – FC Foix (France) – 12: CD Sant Antonio d’Etxebarri (Bizkaia)

INFANTILS – Campió: S.D. UROLA de Zumárraga (Euskadi)
2: Fund. Vilanova i la Geltrú – 3: CE Farners de Santa Coloma de Farners
– 4: SD Ariz de Basauri –  5: SD Lengokoak de San Sebastián
– 6: At. Velilla de Velillas de San Antonio (Madrid)
7: Unión Carrizal de Ingenio (Gran Canaria) – 8: CF Cardedeu
– 9: AS Brive La Gaillarde (France) – 10: CE Farners B – 11: EMF Aro CE
– 12: CE Sagrerenc de Barcelona

ALEVINS – Campió: C.F. CARDEDEU A
2: SD Lengokoak de Donostia / San Sebastián – 3: CE Maurina-Egara de Terrassa
– 4: EMF Aro CE –  5: CD Farners A 6: CE Farners B – 7: CF Cardedeu – 8 – CE Sagrerenc

BENJAMINS (futbol-7) – Campió: CE Sagrerenc
2: EMF Aro CE – 3: EF Sant Feliu – 4: C.R.E. Cristinenc-

CATEGORIA FEMENINA (SÈNIOR)
– Campió: UNIVERSITÉ DE NICE (France)

2: Bizkerra FT d’Algorta-Getxo (Euskadi) – 3: UE Sant Quirze de Besora – 4: Aro CE
5: CF Camarma de Esteruelas (Madrid) – 6: FF Peyrins de Romans sur Isère (France)
– 7: CFA Riudeperes

CATEGORIA FEMENINA (SUB.16)
– Campió: C.F. CAMARMA DE ESTERUELAS (Madrid)

2: Aro CE – 3: CFA Riudeperes de Calldetenes – 4: CE Maurina-Egara de Terrassa

____________________________________________________________
____________________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 2008 – Futbol & Vacances
Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: E.F. SANT FELIU DE GUÍXOLS
2: Fundació CF Vilanova de Vilanova i la Geltrú – 3: C.Deportiva CF de Burgos
4: SD Ariz de Basauri ( Bizkaia) – 5: FC Levante Las Planas de Sant Joan Despí

CADETS – Campió: SELECCIÓ DE LA VALL D’ARO
2: Atlètic Lliria (València) – 3: CD Farners de Santa Coloma de Farners
– 4: FC Foix (France) –  5: SD Ariz A de Basauri (Bizkaia)
– 6: AD Guadalupe UCAM de Guadalupe (Murcia)
7: Indianápolis Premier SC d’Indianápolis (USA) – 8: SD Ariz B

INFANTILS – Campió: F.C. CARDEDEU B
2: SD Ariz A de Basauri – 3: CD Farners A – 4: FC Cardedeu A – 5: Atlètic Lliria (València)
6: SD Ariz B – 7: EF Sant Feliu – 8: CD Farners B – 9: FC Foix (France)

ALEVINS – Campió:  S.D. LENGOKOAK de Donostia / San Sebastián
2: Atlètic Lliria (València) – 3: EF Sant Feliu – 4: CD Cardedeu B – 5: CD Farners
6: CF Cardedeu A – 7: CD Maurina-Egara de Terrassa – 8 CE Roda de Ter

CATEGORIA FEMENINA (SÈNIOR)
– Campió: INTXAURDI K.E. de Donostia / San Sebastián

2: CF Camarma de Esteruelas (Madrid) – – 3: CF Bellavista-Milán
de Les Franqueses del Vallès – 4: Atlètic Riudeperes de Calldetenes

CATEGORIA FEMENINA SUB.16
– Campió: INTXAURDI K.E. de Donostia / San Sebastián

2: CF Bellavista-Milán de Les Franqueses del Vallès – 3: SD Ariz de Basauri
– 4: Atlètic Riudeperes

____________________________________________________________
____________________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 2009 – Futbol & Vacances
Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: U.E. CAMARMA de Camarma de Esteruelas (Madrid)
2: Selecció de la Vall d’Aro -3: Atlético Velilla (Madrid) – 4: Deportiva CF de Burgos
5: Fundació Vilanova de Vilanova i la Geltrú – 6: Penya Recreativa Sant Feliu de Llobregat

CADETS – Campió: E.F. SANT FELIU DE GUÍXOLS
2: Fundació Vilanova – 3: CF Riudarenes – 4: CD Blanes

INFANTILS – Campió: FC CARDEDEU
2: CD Farners – 3: EF Sant Feliu de Guíxols – 4: EMF Aro CE

ALEVINS – Campió: S.D. LENGOKOAK A de Donostia / San Sebastián
2: CD Blanes – 3: FC Cardedeu A – 4: Atlètic Lliria (València)
5 – SD Lengokoak B – 6: FC Cardedeu B

CATEGORIA FEMENINA (SÈNIOR) – Campió: SAN DIEGO COMETS (USA)
2: C.Z. Élite de Loa Angeles (USA) – 3: UE L’Estartit – 4: U.D. Camarma (Madrid)
5: CF Bellavista Milán de Las Franqueses del Vallès
– 6: Intxaurdi K.E. de Donostia / San Sebastián

CATEGORIA FEMENINA (JUVENIL/CADET)
– Campió: INTXAURDI K.E. de Donostia / San Sebastián

2: UE Cabanes (Girona) – 3: CD Blanes – 4: AEC Manlleu
– 5: C.A. Riudeperes – 6: Aro CE

____________________________________________________________
____________________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 2010 – Futbol & Vacances
Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: C.D. FARNERS de Santa Coloma de Farners (Girona)
2: Deportiva CF de Burgos – 3: Selecció de la Vall d’Aro
4: Penya Recreativa Sant Feliu de Llobregat – 5: UD Camarma (Madrid)

CADETS – Campió: E.F. SANT FELIU DE GUÍXOLS A
2: Selecció de la Vall d’Aro – 3: EF Sant Feliu B – 4: UE Sant Joan Despí

INFANTILS – Campió: INTER DE GIRONA
2: EF Sant Feliu – 3: FC Cardedeu – 4: CD Farners
– 5: CD Blanes – 6: UE Sant Joan Despí

ALEVINS – Campió: E.F. SANT FELIU DE GUÍXOLS A
2: Selecció de la Vall d’Aro – 3: SD Lengokoak A de San Sebastián – 4: EF Sant Feliu B
5: FC Cardedeu A – 6: FC Cardedeu B – 7: SD Lengokoak B – 8: FC Cardedeu A

CATEGORIA FEMENINA (JUVENIL/CADET)
– Campió: EUROMAT U.E. L’ESTARTIT

2: U.D. Camarma (Madrid) – 3: Bizkerra K.T. de Getxo – 4: Aro CE