Vall d’Aro 2001-2005

______________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 2001 – Futbol & Vacances

Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: ATLÉTICO PERINES de Santander
2: Rayo Majadahonda de Madrid – 3: KE Martutene de Donostia/San Sebastián
4: Aro CE – 5: Deportiva CF de Burgos
– 6: CD San Serván de Arroyo de San Serván (Badajoz)

CADETS – Campió: RAYO MAJADAHONDA de Madrid
2: CF Cardedeu – 3: JAF Gallego Patiño (Murcia)
4: Aro CE – 5: Atlético Jesús Eivissa – 6: CF Sils – 7: CF Riuprimer

INFANTILS – Campió: U.E. CALONGE
2: Aro CE – 3: CF Sant Feliu de Codines – 4: CD Carrilana de Santiago de Compostela
5: EF Montjuïc – 6: CC Bonavista Tarragona 7: JAF Gallego Patiño B (Murcia)
8: CF Sils – 9: FC Zona Franca – 10: JAF Gallego Patiño A

ALEVINS: Campió: JAF GALLEGO PATIÑO (Murcia)
2: CF Sils – 3: Aro CE A – 4: Aro CE B

____________________________________________________________
____________________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 2002 – Futbol & Vacances
Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: ATLÉTICO PERINES de Santander
2: Deportiva CF de Burgos – 3:EF Sant Feliu de Guíxols – 4: UE Sant Joan Despí

CADETS -Campió: HARÍA C.F. de Lanzarote (Canarias)
2: Modalcoy CF d’Alcoi – 3: Burgos Promesas – 4: EF Urgell de La Fuliola (Lleida)
5: CE Sagrerenc de Barcelona – 6: CF Sils – 7: UE Calonge
8: Venecia Promesas d’Alcalá de Henares – 9: Sporting Tías de Lanzarote

INFANTILS – Campió: C.D. TONÍN de Castelló de la Plana
2: FC Foix (France) – 3: UE Sant Joan Despí
Altres participants: Way Libre CF d’Elx – CE Maurina Egara de Terrassa – Olímpic La Garriga – Modalcoy CF –  UE Calonge – Venecia Promesas Alcalá
– CD Vasconia de Donostia – CF Sils – Aro CE

ALEVINS – Campió: C.D. VASCONIA de Donostia/San Sebastián
2: CE Maurina Ergara – 3: Venecia Promesas
Altres participants: CF Sils – CF Lorca (Murcia) – Olímpic La Garriga
– FC Le Blanc (France) –  CD San Cayetano de Palma de Mallorca – UE Calonge

____________________________________________________________
____________________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 2003 – Futbol & Vacances

Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: E.F. SANT FELIU DE GUÍXOLS
2n: Deportiva CF de Burgos – 3: UE Sant Joan Despí – 4: CE Sagrerenc

CADETS – Campió: BURGOS PROMESAS de Burgos
2: Don Bosco CF de Barcelona – 3: Virgen de la Concha de Zamora
– 4: Atlético Velilla (Madrid)
Altres participants: UD Portuarios-Peña Sevillano de Gandía – CD Venecia Promesas d’Alcalá de Henares –  CE Sagrerenc – UE Sant Joan Despí – EF Sant Feliu
– CD Avance d’Alcalá de Henares –  UE Torredembarra – Aro CE
– CF Paúles de Barakaldo – Olímpic La Garriga

INFANTILS – Campió: C.D. VENECIA PROMESAS d’Alcalá de Henares
2: FC Atlético Huesca – 3: Atl. Rafal de Palma de Mallorca
– 4: CD Avance d’Alcalá de Henares
Altres participants: EF Villa de Madrid – Sporting de Castelló – CF Paúles Barakaldo
– CD Vasconia (A i B) –  K.A. Kouba (Algeria) – UE Torredembarra – Aro CE
– US Le Blanc (France) – EF Urgell (Lleida)

ALEVINS – Campió: C.D. MAURINA-EGARA de Terrassa
2: CD Venecia Promesas d’Alcalá de Henares – 3: UE Sant Joan Despí
– 4 Spartak de Moscú (Rusia) –  Altres participants: Palamós CF – UE Torredembarra
– CD Vasconia – Atlètic Rafal – UE Calonge –  US Le Blanc (France) – Aro CE – CE Cabrils

CATEGORIA FEMENINA – Campió: C.F. PALAFRUGELL
2: CE Maristes Girona – 3: CD Maurina-Egara de Terrassa

____________________________________________________________
____________________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 2004 – Futbol & Vacances
Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: CIUDAD DEPORTIVA C.F. de Burgos
2: FC Cristinenc – 3: EF Sant Feliu – 4: CE Sagrerenc

CADETS – Campió: BURGOS PROMESAS
2: CD Venecia Promesas d’Alcalá de Henares – 3: CE Sentmenat – 4: CE Sagrerenc
– 5: AS Brive (France) –  6: FC Foix (France) – 7: Lizeoa FC de San Sebastián
– 8: UE Centelles – 9: SD Ariz de Basauri – 10: UE Calonge

INFANTILS – Campió: OIARTZUN K.E. (Euskadi)
2: Selecció de La Selva – 3: CD Vasconia – 4: AS Brive (France)
– 5 CD Venecia Promesas d’Alcalá de Henares –  6: CF Cubelles – 7: EMF Aro
– 8: UE Calonge – 9: KE Añorga (Euskadi) – 10: CE Sagrerenc
11: FC Foix (France) – 12: SE AEM de Lleida

ALEVINS – Campió: E.F. SANT FELIU DE GUÍXOLS A
2: AMF Aro – 3: CE Maurina-Egara de Terrassa – 4: EF Sant Feliu B – 5: UE Calonge
6: CD Vasconia – 7: CD Venecia Promesas d’Alcalá de Henares

CATEGORIA FEMENINA – Campió: C.D. BANYOLES (Girona)
2: “Les Janoc” (selecció comarcal) – 3: FF Drôme des Collines (France)
– 4: CFSJ Joan XXIII de Terrassa

____________________________________________________________
____________________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 2005 – Futbol & Vacances

Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: U.E. SANT JOAN DESPÍ A
2: UE Rocafort (València) – 3: EF Sant Feliu de Guíxols
Altres participants: UE Sant Joan Despí B – FC Cristinenc – CE Sagrerenc
Ciudad Deportiva CF de Burgos – Camarma CF (Madrid)

CADETS – Campió: BURGOS PROMESAS
2: Murcia Promesas – 3: SD Huesca
Altres participants: CF Vilanova – CF Malvarrosa – CE Sagrerenc – SD Ariz A – SD Ariz B
AS Brive La Gaillarde (France) – FC Foix (France) – UE Sant Joan Despí – Aro CE

INFANTILS -Campió: SELECCIÓ DE GANDÍA
2: AS Brive La Gaillarde (France) – 3: FC Foix (France)
Altres participants: FC Cristinenc – Aro CE – SD Huesca – EF Los Robles de Villarrobledo
UE Sant Joan Despí A – UE Sant Joan Despí B – EF Villarrobledo
Meliana CD (València) – CF Vilanova i la Geltrú

ALEVINS – Campió: U.E. SANT JOAN DESPÍ A
2: EF Sant Feliu de Guíxols – 3: Selecció de Gandía
Altres participants: EF Villarrobledo – FC Cristinenc
– UE Sant Joan Depí B – CE Sagrerenc

CATEGERIA FEMENINA (SÈNIOR)
– campió: INTXAURDI C.F. de Donostia /  San Sebastián

2: Aro C.E. – 3: CD Coslada (Madrid)
Altres participants: Bizkeneskak F.F. (Getxo-Bizkaia) – Selección de Alcalá de Henares
– UE Can Tries de Terrassa – UD Lanzarote – UE Sant Quirze

CATEGORIA FEMENINA (SUB.16)
– Campió: INTXAURDI C.F. A de Donostia / San Sebastián

2: Intxaurdi CF B – 3: CD Banyoles – 4: UE Can Tries