Vall d’Aro 1996-2000

______________________________________________________
Torneig VALL D’ARO 1996 – Futbol & Vacances

Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: ARO C.E.
2: Palamós CF – 3: La Salle Figueres – 4: JE Sta.Eugènia de Berga

CADETS – Campió: C.E. ALONDRA-VILANOVA
2: Aro C.E. – 3: U.E. Tona – 4: JE Sta.Eugènia de Berga

INFANTILS – Campió: C.E. ALONDRA-VILANOVA
2: CF La Torreta-La Roca – 3: EDM Sant Vicenç del Raspeig
Altres participants: CE Alondra B – JE Sta. Eugènia – CF Barceloneta – Olímpic La Garriga
CD Sagrerenc – Sporting Castelló – La Salle Premià – EF Sant Feliu – Aro C.E.

ALEVINS – Campió: C.A. FORTPIENC
2: Alondra-Vilanova A – 3: JE Sta.Eugènia de Berga
Altres participants: Olímpic La Garriga – EDM St.Vicenç del Raspeig – Sporting Castelló
CF La Torreta – Alondra B – EF Sant Feliu – Aro A – Aro B.

____________________________________________________________
____________________________________________________________
Torneig VALL D’ARO 1997 – Futbol & Vacances
Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: DEPORTIVA C.F. de Burgos
2: ACD Manlleu – 3: Valvanera CD de Logroño – 4: Aro C.E.
5: JE Sta. Eugènia de Berga – 6: Peña Balsamaiso de Logroño

CADETS – Campió: ATLÉTICO PERINES de Santander
2: Aro CE – 3: EF Sant Feliu – 4: Girona FC
5: ACD Manlleu – 6: CD Cruces de Barakaldo

INFANTILS – Campió: RETUERTO ESPORT de Bilbao
2: UE La Torreta La Roca del Vallès – 3: EF Paúles Barakaldo
Altres participants: CD L’Alcora – Alondra-Vilanova (A i B)
– La Torreta B – Atl.Perines Santander –  Castellterçol – Sta.Eugènia de Berga
– Fortpienc Barcelona – EF Sant Feliu – Aro (A i B)

ALEVINS – Campió: LA SALLE Palma de Mallorca
2: Alondra-Vilanova – 3: Paúles Barakaldo
Altres participants: EF Jesús de la Ossa de Tarancón (Cuenca) – L’Alcora (Castelló)
La Torreta de La Roca – CD Abadessenc – Sta.Eugènia de Berga
EF Sant Feliu – Aro C.E. (A i B) – P.U.Figueres

____________________________________________________________
____________________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 1998 – Futbol & Vacances
Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: C.D. VALVANERA de Logroño
2: Atlético Perines de Santander – 3: Col. Vizcaya de Barakaldo
4: EF Baix Segrià – 5: Atl. Hostalric – 6: Aro CE

CADETS – Campió: ATLÉTICO PERINES de Santander
2: Retuerto Sport de Bilbao – 3: CF Cubelles
4: Aro CE – 5: CD Cruces Barakaldo – 6: Valvanera Logroño

INFANTILS – Campió: A. ATLÉTICO BURGALES de Burgos
2: CD San Esteban de Burgos – 3: Alondra Vilanova i la Geltrú – 4: CD Alcora (Castelló)
5: CF L’Ametlla del Vallès – 6: EF Jesuús de la Ossa – Tarancón – 7: Aro CE A
8: Aro CE B – 9: EF Baix Segrià – Lleida.

ALEVINS – Campió: C.D. L’ALCORA (Castelló)
2: EF Sant Feliu – 3: Atl.Perines Santander
4: Aro A – 5: Aro B – 6: CF Santpedor

ALEVINS FUTBOL-7 – Campió: C.F. PALAFRUGELL
2: Atlético Burgalés – 3: C. San Andrés de Zaragoza – 4: EF Sant Feliu

____________________________________________________________
____________________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 1999 – Futbol & Vacances
Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: C.D. VALVANERA de Logroño
2: CF Albuixec (València) – 3: CF Martutene de San Sebastián
4: Deportiva CF de Burgos – 5: EF Baix Segrià de Lleida

CADETS – Campió: C.F. MARTUTENE de San Sebastián
2: CD L’Alcora – 3: UE Torredembarra – 4: Aro CE
Altres participants: CE Sentmenat – EF Montjuic de Barcelona – C.Dominicos de València

INFANTILS – Campió: U.E. TORREDEMBARRA
2: EF Paúles Barakaldo – 3: EF Baix Segrià B – 4: CD Terra Alacant
Altres participants: Aro CE – CF La Gleba – CD L’Alcora – Ef Viladecans-Auguet
– EF Montjuic – CF Cubelles –  UE Les Faldes – CD Rascafría (Madrid)
– Atlètic Bisbalenc – UE Calonge – EF Baix Segrià B

ALEVINS – Campió: U.E. TORREDEMBARRA
2: Aro CE – 3: CF Santpedor
Altres participants: CF Cubelles – CF Albuixec – EF Paúles – EF Montjuic (A i B)
CC Bonavista Tarragona – UE Torredembarra B

CATEGORIA FEMENINA – Campió: EF MONTJUIC de Barcelona
.. UE L’Estartit – UE La Canya

BENJAMINS (futbol-7) – Campió: U.E. TORREDEMBARRA
.. UE Calonge – Atlètic Bisbalenc – Aro A – Aro B

____________________________________________________________
____________________________________________________________
TORNEIG VALL D’ARO 2000 – Futbol & Vacances
Classificacions finals:

JUVENILS – Campió: C.D. BENIDORM
2: EF Sant Feliu – 3: Aro C.E. – 4: C.Deportiva de Burgos

CADETS – Campió: E.F. SOLÍSS de Toledo
2: UE Torredembarra – 3: EF Baix Segrià – 4: Aro CE
Altres Participants: CD Vasconia San Sebastián – SD Loyola de Logroño
– CPF Rafalafena de Castelló –  CD Terra-Alacant
– AD Colegio Montpellier de Madrid (A i B)

INFANTILS – Campió: E.F. SOLÍSS de Toledo
2: UE Torredembarra – 3: Atlético Perines de Santander
Altras participants: CD Almassora (Castelló) – CD Vasconia – Aro CE
– CD Valvanera de Logroño –  UE Calonge – AD Faro de Torrox (Málaga)
– AD Colegio Montpellier (Madrid) – CFP Rafalafena (Castelló)

ALEVINS – Campió: ATLÉTICO PERINES de Santander
2: FC Zona Franca de Barcelona – 3: EF Solíss A (Toledo)
Altres participants: EF Solíss B – UE Torredembarra – UE Calonge – Aro CE